RTB reklama

Agencja RTB

RTB reklama

Model zautomatyzowanego zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym pozwala na zwiększenie efektywności reklamy. Z tej formy reklamy korzysta coraz większa ilość przedsiębiorców, a wszystko dzięki jej skuteczności. Dociera ona do odpowiednio wyselekcjonowanych internautów. Kompleksowe usługi, świadczone przez naszą firmę doceniają nasi klienci.

Reklama Rtb jest jednym z najnowocześniejszych sposobów zakupu reklamy w internecie. Opiera się ona na trzech założeniach. Pierwszym z nich jest automatyzacja. Zakup reklamy odbywa się w sposób automatyczny, a całość procesu zakupu i obsługi reklamowej zarządzana jest z interfejsu platformy zakupowej. Kolejnym założeniem jest aukcyjność. O tym, która z reklam zostanie wyświetlona decyduje aukcja. Wygrywa ten, który zaoferuje najwyższą cenę. Trzecim i ostatnim założeniem jest czas rzeczywisty – cały proces odbywa się w czasie rzeczywistym, w ciągu milisekund.

Zapewniamy bogaty pakiet usług związany z zautomatyzowanym zakupem reklamy. Zakres działań dobrany jest do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy najlepszej jakości usługi z uwzględnieniem budżetu oraz obszaru działań klienta. Pracujemy w oparciu o nowe technologie i narzędzia. Jeśli chcesz, aby reklama Twoich usług lub produktów rozprzestrzeniła się nie tylko na skalę krajowa, ale również na skalę światową to skontaktuj się z nami!

W naszej firmie pracują osoby z ogromną wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie branżowe w najlepszych polskich portalach internetowych, agencjach z zakresu Performance Marketingu, agencjach Programmatic Media Buying i Marketing Automation.

Skorzystaj z naszych usług już dziś – zadbaj o sukces swojej firmy!