Praca

Aktualnie poszukujemy

Praca

Stanowisko: New Business Manager

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • inicjowanie spotkań z klientami, prezentacja oferty agencji,
  • przygotowywanie ofert,
  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi i stałymi klientami,
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju,
  • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z ustalonymi celami biznesowymi,
  • uczestniczenie w budowaniu strategii rozwoju biznesu agencji,
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami,
  • samodzielne prowadzenie projektów.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż B2B),
  • znajomość zagadnień dotyczących reklamy internetowej,
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowaniu długofalowych relacji,
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów,
  • wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe,
  • umiejętność przeprowadzania prezentacji oraz spotkań biznesowych,
  • umiejętności pracy w grupie/zespole,
  • znajomość Excel/PowerPoint.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność działań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w rozwijającej się Agencji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kameralny, niekorporacyjny klimat pracy.