Rich media

Rich media

Nowoczesne kampanie Rich Media – zwróć uwagę odbiorcy reklamy na dłużej

Runprime Media jest firmą, która pragnie dostarczać klientom najlepsze rozwiązania reklamowe. Planujemy i realizujemy między innymi kampanie Rich Media. Cechą charakterystyczną tych kampanii jest między innymi wyższy CTR i kilkukrotnie dłuższy czas zaangażowania odbiorcy w porównaniu ze standardowymi formatami reklamowymi. Reklamy tworzone są w dużych i przejrzystych formatach typu Pushdown, Side skin, Lightbox. Treść ma przykuwać uwagę i angażować odbiorcę – wpływać na jego emocje. Reklama tego typu zostaje w pamięci na dłużej. Ważny jest prosty, zrozumiały przekaz.

Kampanie reklamowe Rich Media są możliwe dzięki użyciu nowoczesnych narzędzi monitorowania zachowań użytkowników w Internecie (zainteresowania i intencje zakupowe). Dobra wiedza o odbiorcy wpływa na efektywność promocji. Tworzymy kampanie reklamowe w obszarach social, mobile, display, video. Doceniamy znaczenie mediów społecznościowych w wirtualnej rzeczywistości – realizujemy atrakcyjne kampanie na Facebooku. Oferujemy naszym zleceniodawcom wygodne i szybkie formy płatności.

Runprime Media – zaangażowane kampanie reklamowe, indywidualne podejście do klienta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Przygotowujemy i realizujemy zaawansowane kampanie reklamowe. Badając zachowania użytkowników w Internecie obserwujemy jakie treści najbardziej oddziaływają na odbiorcę. Dopasowujemy charakter kampanii reklamowej do obecnych standardów w przestrzeni e – reklamy. Śledzimy wszystkie nowinki branżowe. Nie są nam obce nowoczesne technologie. Zapewniamy profesjonalny konsulting – dostosowujemy zakres działań marketingowych do budżetu klienta.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.