Retargeting

Retargeting

Runprime Media - skuteczny retargeting w Internecie

Oferujemy bogaty katalog usług związanych z planowaniem, przeprowadzaniem i optymalizacją kampanii reklamowych. W swoich działaniach korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Stosujemy skuteczny retargeting w Internecie.

Na czym polega retargeting?

Retargeting jest to nowoczesna forma reklamy internetowej. Reklamodawca dociera ponownie do użytkowników, którzy wcześniej przebywali na stronach lub wybranych podstronach witryny. . Wyróżniamy retargeting dynamiczny, retargeting statyczny oraz retargeting predykcyjny.

Kompleksowe działania retargetingowe

Prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe korzystając retargetingu. Namierzamy odbiorcę śledząc strony internetowe, które odwiedza. Na odwiedzanych przez niego stronach internetowych wyświetlamy reklamę z odpowiednim komunikatem. Treść reklamy dobieramy biorąc pod uwagę między innymi: rodzaj/kategorię produktów, które sprawdza użytkownik, dokonanych zakupów, porzuconego koszyka, itd.

Kampanie reklamowe w Runprime Media – sposób na sukces

Skorzystaj z naszych usług. Planujemy i realizujemy skuteczne kampanie reklamowe. Nasi klienci informowani są o wszystkich szczegółach działań marketingowych. Dobieramy zakres działań reklamowych do potrzeb i oczekiwań klientów oraz budżetu przeznaczonego na realizację kampanii. Oferujemy kompleksowe doradztwo – nasi eksperci odpowiadają na wszystkie pytania i wprowadzają klientów w tematykę e-reklamy. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.