Digital ooh

Digital ooh

Digital ooh – multimedialna reklama zewnętrzna

Oferujemy bogaty katalog usług związanych z dedykowanymi kampaniami reklamowanymi. Każda kampania skierowana jest do odpowiedniej grupy odbiorców.

Tworzymy między innymi profesjonalne reklamy w systemie digital ooh. Zajmujemy się przygotowywaniem specjalnych treści promocyjnych wyświetlanych we wszelkiego rodzaju miejscach publicznych (na lotniskach, w punktach sprzedaży sieciach usługowych, na dworcach, na parkingach itd.). Przekaz promocyjny musi być krótki, treściwy i przekonywujący. Reklamy pojawiają się na różnego rodzaju ekranach: LCD, LED, display plazma – w formie obrazów z projektorów multimedialnych.

Realizując nasze kampanie reklamowe korzystamy z najnowszych rozwiązań. Dysponujemy doskonałym zapleczem technologicznym – tworzymy multimedialne reklamy oparte obecnych standardach oraz odkryciach w branży reklamowej. Przekaz zawarty w reklamie zawsze jest idealnie dopasowany do miejsca w jakim jest wyświetlany, godziny emisji oraz lokalizacji wyświetlacza (local advertising). Treściami pojawiającymi się na ekranie można swobodnie zarządzać za pomocą CMS.

Digital ooh – odpowiednia reklama we właściwym miejscu

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi. Dopasowujemy zakres działań do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Nad każdą kampanią reklamową czuwa grupa doświadczonych specjalistów.. Nasze reklamy „przykuwają oko” – sprawiają, że przechodzień zatrzymuje się na chwilę i zapoznaje się z pełną treścią wyświetlaną na monitorze. Działamy wieloetapowo. Przygotowujemy profesjonalny mediaplan, tworzymy kampanie reklamowe, monitorujemy efektywność przekazu multimedialnego. Sporządzamy dokładne raporty dla klienta.

Zaufaj nam – realizujemy kampanie reklamowe korzystając z najlepszych narzędzi marketingowych.