Agencja RTB

Agencja RTB

Agencja RTB - Runprime media

Jesteśmy agencją reklamy RTB (Real Time Bidding). Realizujemy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia kampanii reklamowych w Internecie. Korzystamy z szerokich źródeł danych, gdzie zbieramy informacje o odbiorcach reklamy – dzięki temu nasze kampanie reklamowe są skuteczne. Dotrzyj do klientów przed konkurencją – skorzystaj z naszych usług!

Jednym z najnowocześniejszych sposobów zakupu reklamy w Internecie jest RTB. Proces ten realizowany jest w sposób aukcyjny i automatyczny. Aukcyjność procesu – to system aukcyjny decyduje, która z reklam będzie wyświetlana. Wyświetlanie komunikatu nie jest uzależnione tylko od zleceniobiorcy. Aukcje odbywają się w czasie rzeczywistym i trwają milisekundy. Inicjatywa, realizacja procesu zakupu oraz prowadzenie kampanii zarządzane są przez platformę DSP. Wiąże się to z automatycznym sposobem zakupu reklamy.

Nasze działania zautomatyzowanego zakupu powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym są przede wszystkim skuteczne. Istnieje jeszcze wiele innych korzyści wynikających ze stosowania kampanii RTB:

  • nieograniczony zasięg reklam, obejmujący użytkowników krajowych oraz zagranicznych,
  • wysoka efektywność realizacji reklamy,
  • spersonalizowany przekaz reklamowy pozwala na skierowanie reklamy do określonej grupy odbiorców,
  • możliwość ponownego wyświetlenia reklamy użytkownikowi, który wcześniej nie zareagował na nią,
  • wykluczenie domen generujących mały ruch,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem.

Kampanie RTB umożliwiają precyzyjne dobieranie reklamy do użytkowników według rożnych kryteriów. Kompleksowa hurtownia danych oraz doskonała znajomość branży marketingowej sprawia, że reklama wyświetlana jest w miejscach gwarantujących duże zainteresowanie.

Zapewniamy kompleksowe pakiety usług, które związane są z zautomatyzowanym zakupem powierzchni reklamowej w modelu aukcyjnym. Działania dopasowane są do charakteru branży klienta, jego oczekiwań oraz dyspozycyjności budżetowej. Korzystając ze skutecznych narzędzi marketingowych przygotowujemy profesjonalne media plany oraz czuwamy nad prawidłowym przebiegiem każdej kampanii reklamowej.

Skorzystaj z naszych usług już dziś – zadbaj o sukces swojej firmy!