Platforma DSP

Platforma DSP

Platforma DSP – profesjonalne targetowanie kampanii reklamowych

Personalizowane reklamy w sieci przekładają się na wzrost efektów sprzedażowych w sieci. Aktywnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w obszarze Programmatic Media Buiyng. Oferujemy bogaty katalog usług związanych zakupem przestrzeni reklamowych w Internecie, za pośrednictwem platform DSP. Platforma pozwala na swobodne zarządzanie kampanią reklamową. Reklamodawca może modyfikować stawki za wyświetlane reklamy oraz zakup danych o użytkownikach typu audiencje,co ma zasadniczy. wpływ na przebieg kampanii oraz przepływ niezbędnych informacji. Platforma DSP umożliwia odpowiednie targetowanie, optymalizację i raportowanie kampanii reklamowych. Realizowane są one w obszarze display, video, audio oraz mobile.

Korzystamy z bogatego zaplecza technologicznego. Dokładny monitoring zachowań użytkowników pozwala lepiej określić potrzeby potencjalnego odbiorcy reklamy. Docieramy do reklamobiorcy poprzez różne kanały dostępu. Wszystkie nasze kampanie reklamowe optymalizowane są w czasie rzeczywistym.

Runprime Media – skorzystaj z naszych usług

Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów z dużą wiedzą. Pragniemy się nią dzielić z naszymi klientami. Pracowaliśmy w agencjach z zakresu Performance Marketing, agencjach Programmatic Media Buying i Marketing Automation. Zdobywane przez lata doświadczenie branżowe procentuje i wpływa pozytywnie na jakość dostarczanych przez nas usług. Zapewniamy fachowy konsulting. Każdą kampanię reklamową traktujemy indywidualnie – ustalamy odpowiedni mediaplan, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy detal realizacji. Realizujemy kampanie reklamowe w oparciu o najnowsze trendy oraz oczekiwania klientów.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami już dziś.