TV Sync

TV Sync

Runprime Media – kompleksowe kampanie reklamowe w systemie TV Sync

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w profesjonalnych kampaniach reklamowych. Korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii – chcemy dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania stosowane w branży marketingowej oraz w przestrzeni e-reklamy.

TV Sync oznacza synchronizację reklam telewizyjnych z systemami online w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym i funkcjonalnym narzędziom możemy dobierać charakter emitowanej reklamy do rodzaju materiału, który ogląda odbiorca na urządzeniu mobilnym. Reklama telewizyjna emitowana w czasie rzeczywistym musi być przede wszystkim bogata w jasną, przejrzystą treść. Przekaz powinien być krótki, ale odnoszący się do potrzeb, emocji widza.

Angażujące reklamy telewizyjne – moc szybkiego przekazu.

Reklama telewizyjna ma przede wszystkim przykuwać oko i uwagę odbiorcy. Musi go zatrzymać na moment przy ekranie. Tworzymy kampanie reklamowe, które spotykają się z pozytywnym odbiorem i mogą być emitowane na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Korzystamy z najlepszych narzędzi marketingowych

Zachęcamy do sprawdzania naszej oferty i korzystania z naszych usług. Posiadamy bogate zaplecze technologiczne – dzięki temu możemy tworzyć kampanie, które zmieniają oblicze e-reklamy. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści. Cechuje nas zaangażowanie w prace i kreatywne podejście do każdego realizowanego projektu. Oferujemy fachowy konsulting. Odpowiadamy na wszystkie pytania – informujemy na bieżąco o postępach kampanii reklamowej. Dobieramy zakres działań do wymagań klienta, jego możliwości budżetowych oraz obecnych standardów.

Zachęcamy do kontaktu z nami.