Targetowanie kampanii

Targetowanie kampanii

Runprime Media – skuteczne targetowanie kampanii reklamowych.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą usługową naszej firmy. Specjalizujemy się planowaniu oraz realizowaniu skutecznych, personalizowanych kampanii reklamowych. Swoje wszystkie działania opieramy na modelu Real Time Digital Marketing. Docieramy do odbiorców reklamy poprzez różne kanały dostępu. Wykorzystujemy powierzchnie display, mobile, social, audio. Nasze kampanie trafiają do określonej grupy odbiorców dzięki nowoczesnej technologii. Realizując kampanie korzystamy między innymi z danych 1st, 2nd, 3rd party data. Dzięki nim możemy dotrzeć do użytkowników Internetu o określonych cechach socjodemograficznych (płeć, wiek, miejsce zamieszkania, wykształcenie, zawód, dochód). Określamy segmenty użytkowników, budowane w oparciu o ich zachowania w Internecie (zainteresowania i intencje zakupowe).

Szybka i sprawna praca nad kampanią reklamową jest możliwa tylko dzięki nowoczesnej platformie DSP. Za jej pomocą można swobodnie zarządzać personalizowaną kampanią reklamową – ustalać i modyfikować stawki za wyświetlanie reklamy oraz segregowanie informacji o grupie docelowej. Można też prowadzić profesjonalną optymalizację i sporządzać raporty z bieżących działań.

Sprawdź naszą ofertę – zaufało nam już wielu klientów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do korzystania z naszych usług. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści – z dużą wiedzą oraz niezbędnym w tej branży doświadczeniem. Nie ma dla nas dwóch takich samych kampanii reklamowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie - dostarczamy najlepsze rozwiązania. Realizacja każdej kampanii jest możliwa dzięki użyciu funkcjonalnych narzędzi. Docieramy do odbiorców reklam z wielu krajów.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami.