Private deal

Private deal

Private deal - kampania reklamowa dostosowana idealnie do potrzeb klienta

Zachęcamy do korzystania z usług związanych z planowaniem, realizacją oraz optymalizacją kampanii reklamowych w Internecie. Oferujemy sprzedaż przestrzeni internetowych przy pomocy funkcjonalnego systemu RTB.

Private deal to oferta skierowana do bardziej wymagających klientów. Reklamodawca kupuje przestrzeń reklamową po ustalonej wcześniej stawce. Nie ma akcji i przetargów. Strony biorące udział w transakcji same decydują się na określone warunki finansowe. Kontrahenci ustalają cenę za każdorazowe wyświetlenie treści reklamowej.

Kompleksowe kampanie reklamowe – zaufaj specjalistom

Tworzymy kompleksowe kampanie reklamowe w Internecie. Przebieg kampanii, jej treść jest dopasowana do obecnych standardów, indywidualnego charakteru kampanii reklamowej oraz budżetu klienta. Zapewniamy pełną opiekę nad każdym projektem. Sporządzamy profesjonalne mediaplany, realizujemy kampanie dbając o każdy szczegół zlecenia, zarządzamy projektem poprzez funkcjonalną aplikację DSP. Przeprowadzamy dokładną aktualizację oraz przedstawiamy klientom szczegółowe raporty z naszych działań.

Wybierz naszą ofertę już dziś – postaw na skuteczną reklamę w Internecie

Skontaktuj się z nami, uzgodnimy wszystkie szczegóły i zaczniemy współpracę. Nasi specjaliści profesjonalnie podchodzą do każdego zlecenia. Branża e – reklamy nie ma dla nas tajemnic. Pracujemy w oparciu o najwyższe standardy i rozwiązania technologiczne. Korzystamy z najlepszych narzędzi gwarantujących skuteczne działania.

Zapraszamy do współpracy.