Multichannel programmatic

Multichannel programmatic

Multichannel programmatic

Specjalizujemy się w automatycznym zakupie mediów i dostarczaniu najwyższej jakości kampanii reklamowych. Zachęcamy do korzystania z usług związanych z multichannel programatic. Oferujemy sprzedaż i zakup mediów na korzystnych warunkach. Używamy w naszej codziennej pracy platformy DSP. Pozwala ona na sprzedaż przestrzeni reklamowej w czasie rzeczywistym. Platforma umożliwia również zmianę stawek za wyświetlone reklamy oraz raportowanie efektywności przeprowadzanej kampanii.

Działamy wieloetapowo. Tworzymy rzetelne mediaplany, przygotowywane w oparciu o najnowsze trendy w branży marketingowej. Prowadzimy nowatorskie kampanie reklamowe. Monitorujemy efekty przeprowadzanych działań oraz wykonujemy niezbędną optymalizację.

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi. Każde działanie poprzedzone jest kompleksowym monitoringiem zachowań w Internecie (zainteresowania oraz zachowania zakupowe) i zbieraniem danych o użytkownikach poprzez platformę DMP.

Posiadamy bogate zasoby technologiczne. Pragniemy, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych rozwiązań w branży. Oferujemy różne modele zapłaty za zakup powierzchnii reklamowej w Internecie (CPM, eCPM, CPC, modele hybrydowe.

Nie zwlekaj – skorzystaj z naszych usług

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.. Cechuje nas indywidualne, profesjonalne podejście do każdego klienta i każdej realizowanej przez nas kampanii. Posiadamy bogate zaplecze technologiczne – możemy oferować naszym klientom najlepsze, sprawdzone rozwiązania. Korzystamy z kilku różnych platform, pozwalających na dotarcie do wybranej grupy docelowej w dowolnym kraju poprzez wielokanałowy zakup powierzchni reklamowej.

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami