Automatyczny zakup mediów

Automatyczny zakup mediów

Automatyczny zakup mediów – dotrzyj do odbiorcy szybko i skutecznie

Personalizowane reklamy kupowane w czasie rzeczywistym i skierowane do odpowiednio wyselekcjonowanych klientów przynoszą pozytywne rezultaty. Oferujemy profesjonalne usługi związane z automatycznym zakupem mediów oraz programmatic buying. Tworzymy profesjonalne kampanie reklamowe – korzystając z szerokich źródeł danych, zbieramy informacje o odbiorcach reklamy. Monitorujemy zachowania użytkowników Internetu.

W procesie sprzedaży i realizacji kampanii reklamowych korzystamy z systemów DSP, które pozwalają reklamodawcy na licytację i zakup powierzchni reklamowej w czasie rzeczywistym. System DSP umożliwia swobodne zarządzanie stawkami za odsłonę reklamy oraz za zakup danych o użytkownikach typu audience. Poprzez platformę można wykonać odpowiednie targetowanie, optymalizację i raportowanie kampanii reklamowych.

Automatyczny zakup mediów to pewność, że reklama znajdzie się we właściwym miejscu w sieci i trafi do odpowiedniego odbiorcy.

Zapewniamy bogaty pakiet usług związany z automatycznym zakupem mediów. Zakres działań jest zawsze idealnie dopasowany do charakteru danej branży oraz oczekiwań i możliwości budżetowych klienta. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne – korzystamy ze skutecznych narzędzi marketingowych. Przygotowujemy profesjonalne mediaplany i czuwamy nad prawidłowym przebiegiem każdej kampanii reklamowej. Każda kampania jest dla nas ważna – oferujemy indywidualny zakres działań zgodny z obecnymi standardami i nowinkami w e – biznesie.

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy zdobywali doświadczenie branżowe w najlepszych polskich portalach internetowych, agencjach z zakresu Performance Marketing, agencjach Programmatic Media Buying i Marketing Automation.

Skorzystaj z naszych usług już dziś – zapraszamy!