Audience Buying

Audience Buying

Audience Buying – skuteczna reklama docelowa

Oferujemy klientom naszej firmy bogaty pakiet usług związanych z usługą Audience Buying. Polega ona na wyświetlaniu reklam dopasowanych idealnie do profilu odbiorcy. Czy nie jest to spełnienie marzeń współczesnych marketerów?

Reklama poprzez różne kanały medialne dociera do określonej grupy docelowej (kobiety z Danii, osoby kupujące obuwie online itd.). Działania tego typu mogą być możliwe tylko dzięki dokładnemu zbadaniu potrzeb odbiorcy.

Realizując kampanie Audience Buying korzystamy z nowatorskich rozwiązań. Wykorzystujemy segmenty użytkowników budowane w oparciu o ich zachowania w Internecie (zainteresowania i intencje zakupowe). Czerpiemy wiedzę z różnych źródeł danych (1st party data, 2nd party data, 3rd party data) – dzięki temu nasze kampanie mają duży zasięg. Całość działań realizowana jest w systemach display, video, social oraz mobile. Monitorujemy zachowania internautów w sieci poprzez funkcjonalne technologie – analizujemy jakie strony są przez nich odwiedzane i z jaką częstotliwością. Uzyskane informacje pozwalają na stworzenie skutecznej treści reklamowej. Audience Buying to pewność, że reklama dotrze do odpowiedniej grupy odbiorców i spotka się z zainteresowaniem.

Zachęcamy do korzystania z naszej usług. Nasz zespół to grupa najlepszych specjalistów – reklama i marketing nie mają przed nami tajemnic. Śledzimy najnowsze trendy, dopasowujemy zakres i charakter prac do profilu firmy klienta. Pracujemy przy użyciu najlepszych narzędzi umożliwiających szybkie i owocne dotarcie do odbiorcy reklamy.

Nieustannie rozwijamy ofertę naszych usług. Sporządzamy kompleksowe strategie komunikacji w Internecie. Dbamy o to, aby założony cel został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami klientów - w ustalonym terminie oraz w ramach przewidzianego budżetu. Czuwamy nad każdym etapem realizacji. Rzetelnie dobieramy narzędzia i kanały reklamowe. Kampania przygotowywana jest od A do Z a w jej trakcie prowadzimy aktywną optymalizację. Po zakończeniu każdej kampanii sporządzamy raport podsumowujący wyniki wraz z wnioskami i rekomendacjami.

Skorzystaj z naszych usług już dziś – zadbaj o sukces swojej firmy!